سؤالات متداول لیپوماساژ و اندرمولوژی

در اینجا به چند پرسش رایج پاسخ داده شده است، اما اگر شما سوال دیگری دارید، لطفاً تردید نکنید و با ما تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رایگان با یکی از مشاوران مرکز به شما بدهیم.


مدت زمان یک جلسه درمان چقدر است ؟

یک جلسه 35 دقیقه طول می کشد. البته امکان افزایش زمان با هماهنگی قبلی وجود دارد.


آیا فقط در موضعی که چاقی وجود دارد درمان انجام می شود؟

بیشترین تمرکز درمان مستقیماً بر روی موضع مورد نظر هست، اما کل بدن به منظور تحریک گردش خون نرمال و دفع مواد سمی تجزیه شده، تحت درمان قرار می گیرد.


برای دیدن نتایج درمان، چند جلسه نیاز است ؟

نتایج برای هر فرد متفاوت است، با این حال به طور میانگین پس از 5 تا 6 جلسه تغییرات در افراد قابل مشاهده است.


برای شروع چه تعداد درمان در نظر گرفته می شود؟

برای رسیدن به نتایج ، 20 جلسه متوالی ، شروع خوبی است. که در یک طی یک دوره دو ماهه پیشنهاد می شود سپس مابقی درمان هرهفته یک تا دو بار و پس از رسیدن به اندام مد نظر ماهی یک بار توصیه می شود.


آیا این روش درد هم دارد؟

خیر، با کمک اپراتورهای حرفه ای و آموزش دیده شما هیچ دردی نخواهید داشت. این روش نوعی ماساژ است و مانند هر روش ماساژ دیگری آرامش بخش و لذت بخش است.


در حین انجام روش اندرمولوژی ال پی جی چه لباسی باید پوشید؟

ما به شما یک لباس مخصوص می دهیم که به صورت یک تکه است و در طی تمام جلسات باید آن را بپوشید. این لباس برای پوشیدگی، بهداشت و اطمینان از کارایی غلتک ها است.


آیا همه افراد می توانند این درمان را دریافت کنند؟

این روش کاملاً بی خطر است اما استفاده از اندرمولوژی LPG برای افردای مانند زنان باردار، مبتلا به بیماری های گردش خون یا عروق ، سرطان فعال و همچنین بیماری های پیشرفته عفونی و ایدز ممنوع است. در صورتی که بیماری دیگری دارید می توانید برای اطمینان بیشتر با دکتر خود و یا مشاورین مرکز مشورت کنید.


آیا روش اندرمولوژی ال پی جی عوارض جانبی دارد؟

تنها اثر جانبی منفی، ایجاد کبودی جزئی است آن هم تنها برای افرادی که دارای پوست بسیار حساسی دارند. با این حال اثرات مثبت آن بیشتراست مانند کاهش درد عضلانی، محو شدن علائم کشش و بافت زخم، احساس جوانسازی و حس آرامش.


آیا این یک برنامه کاهش وزن است؟

به تنهایی خیر ، به منظور کاهش وزن شما به رژیم غذایی و ورزش نیاز دارید. اگرچه می توانید با ترکیب اندرمولوژی LPG با برنامه های کاهش وزن به نتایج باور نکردنی دست بیابید. پس از یک دوره ، شما خواهید دید لباس هایتان کاملا متناسب با اندام شما می شود، و همچنین شما در سایز کاهش خواهید داشت.


آیا برای رسیدن به نتایج خوب نیاز هست کاری انجام بدهم ؟

بله، مقدار کافی آب بخورید. ورزش کنید و از یک رژیم غذایی خوب پیروی کنید که همه اینها در مرکز ما برای شما فراهم شده است.


آیا روش اندرمولوژی ال پی جی برای مردان هم موثر است؟

قطعاً، اگرچه مردان مستعد ابتلا به سلولیت نیستند ولی ممکن است پوست شل شود، یا برخی از چربی ها در زیر پوست به دام بیوفتند، که می توان با کمک اندرمولوژی ال پی جی این مشکلات را بهبود داد. تجربیات بالینی نشان می دهد که بهترین نتایج برای منطقه های مشکل دار مانند "سینه های چاق" و بافت سینه ای شل است. اندرمولوژی ال پی جی برای سفت و صاف کردن پوست یک روش بسیار عالی است، بنابراین بهترین روش برای رفع شل شدن پوست بعد از کاهش وزن است.


تفاوت بین اندرمولوژی و لیپوساکشن چیست ؟

روش اندرمولوژی غیرتهاجمی و سلامت بافت همبند را بهبود می بخشد. لیپوساکشن یک عمل جراحی تهاجمی است که با هدف حذف بافت چربی عمیق، از یک منطقه انجام می شود. پزشکان اغلب روش اندرمولوژی را در کنار لیپوساکش برای رسیدن به نتایج مؤثرتر و به حداقل رساندن آسیب ناشی از التهاب جراحی و بهبود سلامت بافت پیشنهاد می دهند.


آیا نتایج دائمی هستند ؟

اگر عواملی که باعث ایجاد مشکلات اولیه شده تغییر نکند، بافت به حالت قبل از اندرمولوژی باز می گردد. تمرین منظم، رژیم متعادل و 1-2 اندرمولوژی در ماه برای کمک به حفظ نتایج به دست آمده پیشنهاد می شود.


آیا اندرمولوژی روشی جدید است ؟

اندرمولوژی یک روش خاص برای درمان سلولیت و چاقی موضعی از سال 1986 بوده است. در حال حاضر بیش از 95،000 نفر در بیش از 95 کشور جهان از این روش استفاده می کنند.


شما می توانید با شماره تلفن 36340982 برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید و یا در صورت تمایل برای مشاوره حضوری وقت بگیرید.