آزادسازی چربی

با سر دستگاه Cellu M6 ، این امکان به وجود آمده تا مناطق لاغری خاص و هدف را (بازوها، پشت ، شکم، کمر، ران و غیره) که به رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند ، تحریک شود.

اندرمولوژی به صورت 100% طبیعی ، غیرتهاجمی و با تحریک مکانیکی غیرتهاجمی پوست گردش خون و تبادلات بافتی مناطق هدف را فعال می کند.

در طی یک فرآیند طبیعی که توسط سلول هایی به نام adipocytes انجام می شود تعادل بین تولید و حذف چربی ها حفظ می شود. حتی با داشتن یک زندگی کاملاً سالم، فعالیت این سلول ها در طول زمان روند رو به کاهش پیدا می کنند، و باعث می شود تا سرعت ذخیره سازی چربی افزایش یابد.

راه حل اندرمولوژی

اندرمولوژی ، سلول های چربی (آدیپوسیت ها) را تحریک می کند و با کاهش فشار بافتی و افزایش گردش خون و دفع لنفاوی فرایند آزاد سازی ذخایر چربی را تسریع و دسترسی به آن را تسهیل می نماید حتی اگر به فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی بسیار مقاوم باشند . همزمان، عمل مکانیکی سر دستگاه و مانورهای مربوطه که توسط اپراتور آموزش دیده انجام می شود ، پوست را سفت می کند تا سفتی و خاصیت ارتجاعی آن باز گردد و پس از لاغری پوست دچار شلی و افتادگی نشود.

فعالیت داخلی با تحریک خارجی

درسر دستگاه LPG ، موتور ضربه ای با مکش های متوالی ترکیب شده است که با هم کار می کنند و باعث تحریک بافت همبندی می شود و مکانیسم های مختلف فیزیولوژیک را فعال می کند.

لباس مخصوص اندرمولوژی

لباس مخصوصLPG ، یک لباس مخصوص منحصر به فرد است که در طول اندرمولوژی استفاده می شود. وزن کم و قابلیت تنفس ، به این لباس شخصی، اجازه می دهد تا تأثیر بیشتر و استفاده راحت را تضمین کند. ضمن اینکه بهداشت فردی را افزایش می دهد.