یائسگی

یائسگی با علائم فیزیولوژیکی (گر گرفتگی، سرگیجه ناگهانی، تعرق شبانه، مشکلات اداراری و غیره ) و تغییرات روانی (اضطراب، مشکلات خواب یا تمرکز، نوسانات خلقی و غیره) همراه است که با شدت های مختلفی خانم ها را تحت تأثیر قرار می دهد و می تواند موجب اختلال در کیفیت زندگی آن ها شود.

علاوه بر این علائم اصلی، خطر ابتلاء به بیماری های قلبی و عروقی افزایش می یابد. استخوان ها ضعیف و مستعد پوکی استخوان می شوند. علاوه بر این، پوست به شدت شل شده و توده های عضلانی (sarcopenia) کاهش و چربی در بافت ها تجمع می یابد.

هوبر

هوبر کمک می کند تا به واسطه تمرین های طراحی شده خاص و ویژه با ضعف عضلانی مبارزه شود. در واقع ، با تحرک مفاصل و تقویت عضلات بدون هیچ خطری، هوبر شما را قادر می سازد تا هوشمندانه قدرت خود را بهبود ببخشید و درنتیجه عضلات را تقویت کنید.

علاوه بر این، هوبر با افزایش هماهنگی های عصبی – عضلانی به شما کمک می کند تا با اطمینان بیشتری حرکات را انجام دهید و همزمان با تقویت عضلات عمقی ستون فقرات وبه کمک تمرین های هدفمند ، وضعیت بدن شما اصلاح می گردد. هوبر همچنین یک ابزار ایده آل برای از دست دادن سریع چربی ها است (به لطف تمرین های مقاوتی پویا) و در نتیجه شما احساس خوبی نسبت به اندام خود خواهید داشت.

اندرمولوژی

اندرمولوژی به کاهش برخی از اثرات یائسگی کمک می کند. تحریک هایی که بر روی سطح پوست توسط سر دستگاه LPG انجام می شود، سلول های چربی (آدیپوسیت ها) را بیدار می کند تا از چربی مقاوم و موضعی رهایی پیدا کنند و ظاهر پوست پرتقالی (سلولیت) را کاهش می دهد. به طور همزمان اندرمولوژی ، پوست را توسط فعال سازی سنتز طبیعی کلاژن و الاستین ، سفت می کند و تبادلات بافتی (گردش خون و لنف) را برای خلاص شدن از پاهای سنگین و علائم احتباس آب ، افزایش می دهد.