از سن 65 سالگی به بعد، توده و قدرت عضلانی شما، 40 تا 50 % کاهش می یابد،احساس تنگی نفس در شما بیشتر می شود، و معمولاً وزن افزایش می یابد.

تعادل فرد در این سنین رو به ضعیف شدن است، بنابراین خطر افتادن و سر خوردن بسیار شایع است. در نتیجه استقلال شخصی فرد نیز زیر سؤال می رود . علاوه بر تأثیرات شرایط فیزیکی فرد، افتادن می تواند پیامدهای روانشانسی با شدت های مختلفی داشته باشد از جمله از دست دادن اعتماد به نفس، ترس دوباره از افتادن، ترس از عقب افتادن و ...

برای جلوگیری یا به تأخیر انداختن این مسیر اجتناب ناپذیر که به سمت وابستگی می رود، ورزش ملایم یکی از راه حل های باقی مانده است که به داشتن زندگی بهتری در سنین سالخوردگی کمک می کند.

هوبر

هوبر ثابت کرده که ابزاری با عملکردی ایده آل برای فعالیت، تحرک، و استقلال است. این تکنولوژی به روز ، ورزش هایی را ارائه می دهد که می تواند با فرد سازگار و شخصی سازی شود.

با هوبر می توان انتخاب گسترده ای از تمرین های ورزشی برای هر شخص ایجاد کرد.

  • تمرین های ایستاده که تمام مفاصل را به حرکت در می آورد و به تدریج با تقویت عضلات، باعث بهبود تعادل و بازگرداندن دامنه حرکتی می شود. ممکن است تمرینات پویای بیشتری (متناسب با شرایط فیزیکی فرد) انجام شود که افزایش توانایی برای تحمل خستگی و همچنین حفظ سلامتی قلبی و عروقی را باعث می شود.
  • تمرینات ورزشی که بر روی عضلات شکمی و عمقی ستون فقرات کار می کند تا وضعیت قامتی را اصلاح نماید.

علاوه بر این، با تمرکز بر روی صفحه نمایش، توانایی فرد برای تمرکز و هماهنگی بهبود خواهد یافت، در نتیجه خطرات ناشی از افتادن در زندگی روزمره کاهش می یابد.

این دستگاه باعث می شود تا کل بدن تمرین کند، که برای تحرک خوب ضروری است.