قبل و بعد از جراحی

جراحی نه تنها باعث ایجاد نگرانی و اضطراب برای بیماران می شود، بلکه شروع یک پروسه طولانی است.

در ابتدا، آماده سازی روانی و فیزیولوژیکی قبل از عمل ضروری است سپس خود عمل جراحی و در نهایت مراقبت های بعد از عمل جراحی. به منظور کمک به آرامش خاطر شما در این پروسه، LPG، برنامه مراقبت قبل و بعد عمل LPG را معرفی کرده است .

با استفاده ترکیبی از اندرمولوژی و هوبر، مراقبت از بیمار به صورت جامع و متناسب با نیازهای او انجام می شود تا توانبخشی سریع تر و مؤثر تر را فراهم کند.

اندرمولوژی

قبل از جراحی، تکنیک اندرمولوژی به آماده سازی و نرم کردن بافت پوست برای کاهش دادن عوارض جانبی بعد از عمل و تسهیل روند جراحی کمک می کند و در نتیجه موفقیت جراحی را به حداکثر می رساند. بعد از جراحی ، مکانیسم تخلیه بافتی آن باعث می شود تا ادم (edema) و کبودی بعد از جراحی، بسیار سریع ترمحو شود.

به طور همزمان، سردستگاه LPG سلول ها (فیبروبلاست ها) و غشای میانی پوست را تحریک می کند تا هر چه سریع تر پوست خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی خود را بازیابد و دامنه حرکت بهبود یابد. این یک روش کاملا طبیعی ، بدون درد و عارضه می باشد.

هوبر

به لطف طیف وسیعی از حرکت ها و برنامه های مختلف ، هوبر امکان تمرین مفاصل و تقویت قدرت عضلانی را قبل از عمل جراحی به منظور افزایش توانایی حرکت، فراهم می کند.

بعد از عمل جراحی، جلسات توانبخشی هوبر به بازیابی انعطاف پذیری از دست رفته بدن کمک می کند، ثبات را بهبود می بخشد (با افزایش تحمل وزن بیمار)، و رنج حرکت را برای به دست آوردن استقلال و شروع مجدد فعالیت کاهش می دهد .