قبل و بعد از تولد نوزاد

تولد نوزاد یکی از بهترین لحظات در زندگی یک زن است. اگرچه ، فراتر از لذت مادر شدن، بارداری و زایمان تأثیر شدیدی بر روی بدن فرد دارد و نباید از آن به سادگی گذشت.در دوران بارداری ، تغییرات قابل توجه هورمونی باعث افزایش وزن ، تغییر قوام بافت ها و درنتیجه تغییر فرم بدن می گردد علاوه بر این بدلیل وجود بار اضافی در ناحیه شکم انحنای طبیعی ستون فقرات افزایش می یابد. افزایش وزن به افزایش ذخیره چربی بافت ها بدلیل تغییرات هورمونی ، کاهش تحرک و کاهش گردش خون اندامهای تحتانی بدن هم مرتبط می باشد.

پس از زایمان (بارداری)

بعد از ارزیابی کامل مادرهای جوان ، به کمک برنامه ورزشی منظم و همچنین با بهره گیری از سیستم های پیشرفته تندرستی ورزشی هوبر و ال پی جی (HUBER, LPG Cellu M6 ) می توان توانایی بافت ها را برای جمع شدن و دستیابی به قوام طبیعی خود افزایش داد این در حالیست که کار کردن بر روی هوبر باعث تقویت عضلات اصلی ستون فقرات (عضلات عمقی،کف لگن و ...) می شود که نتیجه آن تصحیح انحناهای غیر طبیعی محور بدن و اصلاح طرح اندام می باشد.

علاوه بر این، با بازسازی حرکات متعدد روزمره، هوبر به مادران جوان درزندگیشان کمک می کند (راه رفتن، نگه داشتن بچه و ...)

اندرمولوژی

ندرمولوژی به شما کمک می کند تا ظاهر قبل از زایمان را به دست آورید. تنظیمات مختلف سر دستگاه LPG ، با افزایش گردش خون و لنف بافتی و تحریک سلولی باعث کمک به آزاد شدن چربی های موضعی می شود همچنین به عنوان یک راه حل مؤثر و غیر دارویی ، برای درمان سنگینی پا و مشکلات احتباس آب کاربرد دارد.

علاوه بر تأثیرات فوق، درمان اندرمولوژی باعث فعال سازی تولید کلاژن و الاستین طبیعی می شود که باعث کمک به رفع ظاهر نازیبای سلولیت (حتی در مناطق فیبری) و که به دلیل رشد نوزاد ایجاد شده ، می گردد .

یک دوره جامع برای دوباره شکل دهی اندام شما !

پس از زایمان ، برطرف نمودن اضافه وزن و اصلاح طرح اندام کار ساده ای نیست . خصوصا اینکه بافتهایی از بدن خانم ها ، استعداد بالایی برای ذخیره سازی چربی دارند .

به منظور اصلاح این اختلالات ظاهری ، تقویت بافت همبند ، عضلات عمقی ستون فقرات و از همه مهمتر ارتقای سطح سلامت می توان از شیوه های نوین در علم تندرستی ورزشی بهره گرفت .

**برای بهره مندی از درمان ، باید تا شروع عادت ماهانه منظم صبر کنید (دو سیکل منظم)

سزارین

پس از سزارین ، بسیار مهم است که بافت ها را به منظور هدایت فرآیند طبیعی ترمیم زخم و جلوگیری از چسبندگی بالقوه که می تواند عواقب زیادی مانند درد موضعی لگن ، کمردرد و مشکلات ادراری داشته باشد ، تحریک کرد.

اندرمولوژی امکان شل کردن بافت اسکار ، فعال سازی تبادلات بافتی و بهبود کیفیت پوست را بدون درد فراهم می کند.