سرطان پستان

سرطان پستان یکی از شایع ترین نوع سرطان در زنان است. در حال حاضر، از هر نه نفر زن، یک نفر در طول زندگی خود از این سرطان رنج می برد و حتی در سنین جوانی دچار آن می شوند.

در حالی که پیشگیری، تحقیقات و درمان به طور منظم پیشرفت دارد، همچنان توجه کمی بر روی مراقبت های بعد از عمل وجود دارد. درحالیکه ، این مهمترین زمان برای توانبخشی فیزیکی و روانی است، و بازگشت فعالیت عادی زندگی و احساس زنانه دوباره در موفقیت آن بسیار اهمیت دارد.

نقش فیزیوتراپیست ها (هر چند برای عموم زیاد شناخته شده نیستند) در این مرحله ضروری است و اجازه می دهد تا زنان به تدریج بدن خود را بازیابند.

به همین دلیل است که سالها است تیم سلامت کمپانی LPG در توسعه پروتکل های خاص مراقبت های قبل و بعد از عمل به منظور کمک رسانی به بیماران در هر مرحله از توانبخشی، فعالانه عمل نموده است.

اندرمولوژی

روش اندرمولوژی با تحرک مکانیکی بافت، عوارض بعد از جراحی را با کاهش ادم ثانویه و التهاب کاهش می دهد.علاوه بر این، اندرمولوِژی با تحریک سلولی و افزایش تبادل بافتی تولید کلاژن و الاستین را برای رفع جای زخم، کاهش درد و بازیابی تحرک، فعال می کند. در مورد اندرمولوژی بیشتر بدانید

هوبر

حرکت های متنوع وتمرین های منظم با دستگاه هوبر استفاده نرمال از بازوها را به او برمی گرداند. به زودی حرکت شانه ها بهبود می یابد و می تواند وظایف روزمره را انجام دهد. بنابراین تمرین ها باعث برگشت فعالیت های جسمانی می شود که برای به حداقل رساندن مشکلات آتی ، توصیه می شود. در مورد هوبر بیشتر بدانید