سفت کردن و فرم دهی

سر دستگاه اندرمولوژی به آرامی پوست را تحریک می کند تا سلول های جوان کننده پوست یعنی فیبروبلاست ها بیدار شود. این سلول ها پس از فعال شدن، دوباره شروع به سنتز کلاژن ، اسید هیالورونیک و الاستین می کنند تا به طور طبیعی سفتی (چگالی) غشاء میانی پوست را باز گردانند.

اندرمولوژی به صورت 100% طبیعی ، غیرتهاجمی و با تحریک مکانیکی غیرتهاجمی پوست فرآیند سلولی را مجددا فعال می کند.

تغییرات وزن، بارداری ، گذشت زمان و ... به تدریج باعث می شوند که پوست خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری خود را از دست بدهد. اگرچه این افتادگی ، پوست کل بدن را تحت تأثیر قرار می دهد اما مناطق خاصی مثل ران ها ، شکم ، بازوها و... مستعدتر هستند.

راه حل اندرمولوژی

دستگاه اندرمولوژی پوست را به آرامی تحریک می کند تا سلول های جوانسازی ، فیبروبلاست ها بیدار شوند. پس از فعال شدن، این سلول ها مجدداً شروع به سنتز کلاژن، اسید هیالورونیک و الاستین می کند تا به طور طبیعی خاصیت ارتجاعی غشاء میانی پوست بازگردد.

فعالیت داخلی با تحریک خارجی

درسر دستگاه LPG ، موتور ضربه ای با مکش های متوالی ترکیب شده است که با هم کار می کنند و باعث تحریک بافت همبندی می شود و مکانیسم های مختلف فیزیولوزیک را فعال می کند.

لباس مخصوص اندرمولوژی

لباس مخصوصLPG ، یک لباس مخصوص منحصر به فرد است که در طول اندرمولوژی استفاده می شود. وزن کم و قابلیت تنفس ، به این لباس شخصی، اجازه می دهد تا تأثیر بیشتر و استفاده راحت را تضمین کند. ضمن اینکه بهداشت فردی را افزایش می دهد.