سؤالات متداول اندرمولیفت | جوانسازی پوست

در اینجا به برخی ازسوال های متداول پاسخ داده شده ، اما اگر شما سوال دیگری دارید، تردید نکنید و با ما تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رایگان با مشاوران مرکز برای شما ترتیب دهیم


آیا اندرمولیفت (جوانسازی پوست) با ال پی جی مؤثر است ؟ آیا از لحاظ علمی ثابت شده است؟

تکنیک های LPG سالیان زیادی است که توسط جراحان پلاستیک، متخصص پوست، پزشکان، فیزیوتراپیست ها و موسسات و سالن های اسپا معروف، در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اثربخشی این روش در بیش از 85 مطالعات بالینی و علمی ثابت شده است. جدیدترین مطالعه، توسط پروفسور لافونتن ثابت کرده است که عملکرد جدیدترین نسل LPG یعنی Cellu M6، پوست را با فعال کردن تولید کلاژن و الاستین عمیقاً سفت می کند. روشی تأثیر گذار، 100 % طبیعی و ضد – پیری است.


موارد منع مصرف چیست؟

به طور کلی اندرمولیفت در بیماران مبتلا به بیماری های جدی یا عفونت پوستی نباید استفاده شود. در صورت شک یا تردید باید از دکتر خود مشاوره بگیرید.


چقدر طول می کشد تا نتایج این روش را دید ؟

شما نتایج را بعد از اولین استفاده خواهید دید. شما پوستی بسیار صاف تر و با حالت و رنگ سالم و طبیعی خواهید داشت. پس از 12 جلسه، اثرات بهبود بیشتر می شود. چروک های شما صاف تر، خطوط صورت شما تغییر می کند، گونه های شما بالاتر می رود و صورت شما جوانتر به نظر می آید.


آیا درد هم دارد؟

اندرمولیفت هرگز دردناک نیست! در حین یا بعد از جلسه، شما احساس آرامش و نشاط خواهید داشت. اگر احساس درد داشتید، ممکن است تنظیمات دستگاه مناسب شما نباشد، تردید نکنید و این موضوع را به اپراتور دستگاه اطلاع دهید.


آیا نتایج دائمی است ؟

نتایج قابل مشاهده و ماندگار است. بعد از اتمام برنامه هدف دار، جلسات نگهدارنده در هر ماه به منظورحفظ اثرات اندرمولیفت توصیه می شود.


من از بوتونیوم توکسین (بوتوکس) و یا تزریق اسید هیالورونیک استفاده کردم. آیا می توانم برنامه اندرمولیفت را نیز دنبال کنم؟

ما به شما توصیه می کنیم که این تزریق ها را با اندرمولیف -100 % تحریک کننده طبیعی بافت سلولی- تکمیل کنید.

قبل از تزریق : اندرمولیف اکسیژن بافت را تأمین می کند و جریان عروق کرونری را بهبود می بخشد.

بعد از تزریق ، اندرمولیف کمک می کند تا مواد وارد شده، به طور مساوی توزیع شود. قطعاً به شما توصیه می شود که تا چند روز بعد از تزریق از انجام اندرمولیف بر روی ناحیه تزریق شده خودداری کنید (یا تا زمانی که ملتهب است). لطفا با دکتر یا جراح پلاستیک خود مشاوره کنید.


آیا اندرمولیف با فیس لیفت سازگار است ؟

همچنین ما به شما پیشنهاد می کنیم که قبل و بعد از فیس لیفت چند جلسه اندرمولیف را انجام دهید !

پیش از عمل : به منظور آماده سازی پوست برای این عمل ، اندرمولیف اکسیژن بافت ها را فراهم می کند وجریان عروق کرونری را بهبود می بخشد.

بعد از عمل : اندرمولیف با عمل تخلیه، جذب ادما (آب میانبافتی) را بهبود می بخشد و عوارض جانبی جراحی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

لطفاً با دکتر و جراح پلاستیک خود در این مورد مشورت کنید.