لاغری-موضعی-در-شیراز

كاهش سلولیت و لاغری موضعی با اندرمولوژی ( دستگاه LPG )

اختلال در متابولیسم سلولهای چربی پوست كه به ورزش و رژیم غذایی مقاوم شده اند ، به ذخیره چربی در این سلولها منجر میشود كه در نتیجه سطح پوست نمای پرتقالی پیدا میكند ( سلولیت ) دستگاه LPG با سیستم رولینگ همراه با مكش تحریك مكانیكی تكرارشونده ای را در سطح بافت ایجاد میكند. این عمل منجر به افزایش گردش خون در موضع مورد نظر شده و همین امر متابولیسم سلولهای چربی را مجددا فعال كرده ، در نتیجه بافت سلولیت صافتر شده ، ناهمواریهای پوست به میزان قابل توجهی كمتر میشود وتبادل مایعات لنفی افزایش می یابدو در نهایت درمان سلولیت را سبب میگرد و در نهایت در كنار رژیم غذایی و ورزشِ پس از آن میتوان از نقاط دلخواه سایز كم كرد.

جوانسازی صورت با LPG

از طریق تحریك فیبروبلاستها به ساخت كلاژن و تولید الاستین

رفع غبغب از طریق بالا بردن متابولیسم سلولهای چربی

كاهش تیرگی و پف زیر چشم

سم زدایی صورت از طریق درناژ لنفاوی

به تعویق انداختن روند پیری پوست

دادن حس شادابی و نشاط به صورت

درمان حمایتی با اندرموتراپی ( دستگاه LPG ) :

كاهش عوارض ناشی از جراحی های زیبایی ( ورم ، كبودی ، عدم تقارن ) با استفاده از دستگاه LPG

1 - افرادی كه قصد جراحی زیبایی لیپوماتیك ، ابدومینو پلاستی و ... را دارند ، پیشنهاد ما به این دسته از افراد اینست كه قبل از انجام جراحی حتما از ال پی جی استفاده كنند كه بافت همبندِ ناحیه مورد نظر ، برای انجام عمل امادگی لازم را داشته باشد و با كم كردنِ تورم ، قبل از جراحی ، از ایجاد عدم تقارن در ناحیه هدف پیشگیری شود.

2- افرادیكه جراحی زیبایی لیپوماتیك ، ابدومینوپلاستی و... را انجام داده اند ، توصیه ما برای نتیجه دهی بهتر اینست كه پس از جراحی از ( ال پی جی ) بهره ببرند زیرا باعث میشود دوره نقاهت كوتاهتر شده و اِدِم و ورم ناشی از جراحی را با كمك به بهبود عملكرد سیستم لنفاوی كاهش میدهد و در صورتیكه عدم تقارن در ناحیه مورد نظر بوجود امده ، آن را برطرف میكند . ناگفته نماند كه ضرورت انجامِ ( ال پی جی) برای این دسته از افراد اثبات شده است.

تسریع در بهبود زخمهای ملتهب و غیر ملتهب ناشی از جراحیها ، تصادفات و سوختگیها از طریق كلاژن سازی

كاهش ورم صورت ، دست ها و پاها از طریق درناژ لنفاوی

پیشگیری از ساخت كلوئید ( گوشت اضافه ) در پوستهای كلوئید ساز از طریق كنترل مقدار كلاژن سازی

كاهش عوارض جانبی ناشی از بیماریهایی چون MS ، سندروم پای بیقرار و واریس

كاهش آب میان بافتی از طریق درناژ لنفاوی