اندرمولوژی

اندرمولوژی برخلاف تکنیک های بسیاری که در بازار موجود است روشی 100 % طبیعی است.

این روش سلول های خاموش را تحریک به فعالیت می کند تا پوست ما با تمام عوامل غیرزیبا (چین و چروک، تیرگی، چربی مقاوم موضعی، سلولیت و غیره) مقابله کند.

تحریک مکانیکی سلول ها، اندرمولوژی (endermologie) نامیده می شود که به طور طبیعی و بدون درد سلول ها را دوباره فعال می کند.

بعد از 30 سال تجربه و تحقیق علمی، اندرمولوژی بعنوان یک تکنیک پیشرو در تحریک بافتی شناخته شده که نتایج شگفت انگیزی را به ارمغان می آورد

اندرمولوژی صورت

همانند عملکرد یک پوست واقعی کار می کند ، ضربه های موتورموجود در سر دستگاه ، سنتز طبیعی از مواد ضروری جوانساز را بیدار می کند. این تحریک سلولی، به فیبروبلاست ها (سلول های جوان کننده) کمک می کند تا تولید کلاژن (سفتی)، الاستین (انعطاف پذیری) و اسید هیالورونیک (افزودن حجم و هیدرات )، که به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد را افزایش دهد. ادامه مطلب

اندرمولوژی بدن

عملکرد غلطک های موجود در سر دستگاه همراه با مکش به طور همزمان بر روی آزاد سازی چربی های مقاوم موضعی و بر روی کیفیت پوست (استحکام، ظاهر سلولیت) کار می کند.

آرایش طبیعی و ضد پیری

بیش از 30 سال است که دستگاه های پیشرفته LPG در دسترس مردان و زنانی که زیبایی آگاهانه را به منظور رسیدن به سلامتی می خواهند، قرار دارد. در هماهنگی کامل با زندگی سالم توصیه می شود، اندرمولوژی به همان دلیلی انجام شود که شما باید یک رژیم غذایی متعادل یا فعالیت ورزشی منظم داشته باشید.

اندرمولوژی (تحریک میکانیکی سلول ها ) به عنوان یک عامل کمکی برای به حداکثر رساندن توانایی بالقوه سلول ها عمل می کنند .

انتخاب اندرمولوژی به عنوان بخشی از شیوه زندگی به معنی انتخاب یک سبک زندگی هوشمند، مسئول و سالم است که هدف آن حفظ ، بدن و صورت از آسیب های شدیدی که در طی گذشت زمان (روند پیری) وارد می شود.